whatsapp

Karşılaştırma Listesi

İlan karşılaştırma yapabilmek için en az 2 ilan seçmelisin.

Burak

Eregliden.com'da Direktör
Burak

Burak

Eregliden.com'da Direktör

Gayrimenkullerinizi Eregliden.com üzerinden ÜCRETSİZ ilan vererek satıp, kiralayabilirsiniz. Üstelik site üzerinden birbirlerini bulan müşteriler kesinlikle emlakçı komisyonu vb. şeyler ödemeyecektir.  

 

Neden benle çalışmalısınız?

Her gün yerel 50.000 kişinin üzerinde ziyaretçi alan websitemizde ilanınızı vitrine çıkartarak veya doping alarak daha hızlı satmak isterseniz ben size yardımcı olacağım. 

Sahibinden.com gibi siteler dururken neden Eregliden.com?

Eregliden.com diğer sitelerden farkı yerel olmasıdır.

1- Harita üzerinden aradığınız yerlerdeki kiralık veya satılık evlere KUŞBAKIŞI açıdan görerek seçebilme imkanı sunuyoruz.

2- Detaylı listeleme ve ilanların daha detaylı yerel filtrelere göre karşılaştırılması nokta atışı yapmak için önemlidir.

3-  Diğer sitedeki bir müşterinin kafası karışıp bir diğer lokasyondaki ilanlara bakma olasılığı çok yüksekdir, ama bizim sitemizde kafası karışmadan çok daha kolay ve hızlı yoldan nokta atışı yaparak ilerleyecektir.

4- Birçok platformlarda ilanınız daha geri planda kalırken bizim sitemizde daha ön sıralarda olacak, bu sayede Kdz.Ereğli,Alaplı ve Akçakoca çevresindeki insanlara daha kolay yoldan ulaşabilirsiniz. 

5- Kdz.Ereğlideki ev sahibi ilanlarının yanısıra bir çok emlakçı, danışman gibi kişi veya kurumlara bu site üzeriden ulaşabilirsiniz.

 

Hemen ücretsiz ilan verin, kısa sürede alıcı bulun.

Ücretsiz İlan Ver